Trwałe tynki do robienia elewacji zewnętrznych

Cechy tynku akrylowego, sprzedawanego przez przedsiębiorstwo GREINPLAST powodują, że konsumenci z chęcią go nabywają. Przede wszystkim, tynki akrylowe jest odporny na wpływ warunków atmosferycznych. Jest to również produkt elastyczny, jaki wykazuje dużą odporność mechaniczną.

Cechuje go idealna przyczepność do podłoża. Uniwersalność tynku akrylowego to kolejny argument zachęcający do zakupu. Oznacza, że tynk może zostać zastosowany na nowych, jak i na odnawialnych podłożach mineralnych. Walory estetyczne oraz imponująca kolorystyka sprawiają, że kupujący chętnie kupują ten typ farby. Tynk oferowany jest w wersji od razu gotowej do użytkowania, co sprawia, że jego nałożenie nie zajmuje zbyt wiele czasu.

Sprzedawany tynk powstał na bazie innowacyjnych technik. W związku z tym nadaje się do ułożenia na różnych podłożach mineralnych: betonie, tynku cementowym, tynku cementowo – wapiennym, wapienno – cementowym, czy wapiennym. Tynk akrylowy można nakładać po 28 dniach od położenia podłoża. Ten typ tynku sprawdzi się jako wyprawa tynkarska na warstwach zbrojonych siatką w systemach ociepleń GREINPLAST. Nakłada się go po minimum trzech dniach od ich zrobienia. Paleta barw została udostępniona przez producenta i można się z nią zaznajomić na witrynie. O ile klienci chcą, mogą dobrać dowolny kolor.

Niezależnie od tego, jaką się przewidziało kolorystykę dla elewacji, można to pozyskać. U producenta tynk akrylowy oferowany jest w opakowaniach dwudziestu pięciu kg. Kupujący mogą zapoznać się z opisem na witrynie. Do ich wglądu zostają również: karta techniczna, karta charakterystyki, świadectwo radiacyjne a także atest systemu. Skuteczność oraz szybka aplikacja są dowodem na to, że warto zdecydować na ten konkretny wyrób. W jego składzie uwzględniona jest specjalna mieszanka środków biobójczych, co minimalizuje rozwój grzybów, glonów, mchów i porostów na powierzchni na jakiej taki rodzaj tynku jest umieszczony.

You may also like...