Nowatorskie nastawienie do kreowania projektów wnętrz

Nowatorskie ukierunkowanie do realizacji projektów wnętrz to specjalność studia ZEN. Nie ma w tym przypadku znaczenia, czy projekty wykonywane są dla klientów prywatnych, czy dla klientów biznesowych. Realizacja usług dotyczy nie tylko projektu, ale https://www.zen-art.eu/ udziela pomocy w doborze mebli i całego wyposażenia.

W przypadku małych powierzchni specjaliści zabiegają o to, żeby zachowana była przestronność. Z kolei jeśli pomieszczenia są większe, dba się o zachowanie kompletnej aranżacji pod kątem wyposażenia oraz koloru. Z uwagi na to, że realizacja projektu jest kompleksowa i przebiega etapami, można spodziewać się że wszystko przebiegnie sprawnie. Zespół architektów specjalizuje się w aranżacjach modernistycznych, loftowych, skandynawskich, glamour, ale też tradycyjnych.

Kiedy zaś klient chce pozyskać projekt niebanalny, to eksperci nie boją się proponować wizualizacji z różnych nurtów architektury. Profesjonalizm, kreatywność, elastyczność w działaniu oraz niebanalne rozwiązania to cechy, jakimi sugerują się architekci wnętrz ze wskazanego studia. Wystarczy sprawdzić portfolio ZEN, aby nabrać o tym przekonania. Poza projektantami wnętrz nad codzienną pracą będą czuwać także specjaliści z zakresu obsługi realizacji inwestycji. Znajomość rynku oraz zasad designu powoduje, że cały zespół wykonuje własne obowiązki solidnie.

Studio nawiązuje współpracę z firmą KAMAR, w obrębie wykonania mebli na wymiar. To spełnia wymagania zleceniodawców. Elementy umeblowania są wykonane tak samo dla klientów prywatnych, jak i dla różnych firm. Wszystko wykonane jest solidnie i w zgodzie z początkowymi uzgodnieniami. Wykonane mogą być: meble kuchenne, szafy i garderoby, meble do łazienki, regały i biblioteki, meble biurowe a także przeróżne zabudowy meblowe. Klienci mogą oczekiwać na dowóz oraz zamontowanie zamawianych elementów umeblowania. To powoduje, że są zadowoleni z usług.

You may also like...